Kur’an-ı Kerimi Güzel Okuma Birincisi’ne Diyanet-Sen’den Plaket

Diyanet-Sen Yenimahalle İlçe Temsilciliği Kuran-ı Kerim’i Güzel Okuma yarışmasında Türkiye Birincisi olan Enise Berra Orhan ve Hocası Asiye Bayrakçı’ya plaket ve altın takdim etti.

DİYANET-SEN HABERİ

Millet Camii İmam Hatibi üyemiz Kurra Hafız Mustafa Orhan’ın kızı ve Yatılı Merve Kız Kur’an Kursu öğrencisi Enise Berra Orhan’ın yetişmesinde ki katkılarından dolayı hocası Hafız Asiye Bayrakçı ve Babası Mustafa Orhan Hocalarımıza da Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar imzalı teşekkür belgesi verildi.

Plaket töreninde Diyanet-Sen Yenimahalle İlçe Temsilcisi Latif Akıllı, Başkan Vekili Hasan Özdemir ve Başkan Yardımcısı Mehmet Solmaz da hazır bulundu.

Diyanet-Sen İlçe Temsilcisi Latif Akıllı plaket töreninde yaptığı konuşmada Enise Berra Orhan’a Yenimahalle Müftülüğünün ismini Türkiye ye duyurduğu için teşekkür etti. Akıllı şöyle devam etti: Enise Berra kızımıza onu yetiştiren Annesi ve Babasına, en önemlisi ona emek vererek özveri ile çalıştırarak Türkiye birincisi olmasında büyük katkısı olan Asiye Bayrakçı hocamıza şahsım yönetimim ve sendikamız adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Haberin tam metni için tıklayın